Efekty zagęszczania i przedłużania włosów

Prowadzimy sklep, który sprzedaje biżuterię ze złota, srebra, pereł oraz innych kamieni szlachetnych.

Efekty zagęszczania i przedłużania włosów

Posiadanie długich i gęstych włosów jeszcze do niedawna było moim niespełnionym marzeniem. Przez wiele lat próbowałam wielu metod, które poprawiłyby kondycję moich włosów, ale niestety rezultaty nie były zadowalające. W końcu zrezygnowałam z bezsensownego wydawania pieniędzy i postanowiłam zainwestować we włosy przedłużane. 

Gęste i długie włosy 

zagęszczanie włosów - krakówWszelkie moje próby odratowania włosów pochłonęły niestety w moim przypadku nie tylko ogromne sumy pieniężne, ale również ogrom czasu. Robiłam dosłownie wszystko, aby się zagęściły, przestały łamać na końcówkach, czy zaczęły w końcu rosnąć, jednakże ani zmiana diety, ani masaże, ani też droga pielęgnacja niewiele wskórały. Stąd właśnie zaczęłam szukać innego rozwiązania nie chcąc już więcej bezsensownie tracić pieniędzy oraz swojego czasu. Koniec końców zdecydowałam się na profesjonalne zagęszczanie włosów – Kraków posiada salony fryzjerskie w których możemy skorzystać z zabiegu przedłużania włosów mogącego jednocześnie posłużyć, jako ich zagęszczanie. W końcu aby przedłużyć włosy musimy je doczepić, co samo w sobie nam je zagęszcza. Fryzjer u którego byłam idealnie dobrał strukturę doczepianych włosów do moich dzięki czemu po założeniu były dosłownie nie do odróżnienia. Początkowo miałam w planach jedynie zagęszczanie, czyli przycięcie włosów doczepianych do mojej naturalnej długości, jednakże widząc efekt końcowy jeszcze przed ich ścięciem byłam tak zachwycona ich długością, że zrezygnowałam z podcinania. Fryzjer jedynie wycieniował stopniowo włosy w taki sposób, aby naturalnie przechodziły od mojej długości, aż do długości tych przedłużanych, co sprawiło, że doczepy były już naprawdę nie do odróżnienia od moich naturalnych. Metoda, jaką miałam doczepiane włosy nazywa się potoczenie kanapkową. Jest ona idealna dla włosów właśnie takich, jak moje, czyli cienkich i kruchych ponieważ nie obciąża ich, ani też nie niszczy. Specjalne, elastyczne taśmy z włosami doczepianymi są wklejane tuż przy skórze głowy pomiędzy nasze własne pasma, co sprawia, że wyglądają jak naturalny przedziałek. Dzięki temu miejsca łączeń nie są widoczne, a my możemy czesać włosy w najróżniejsze fryzury.

Z początku obawiałam się, że doczepione i długie włosy będą mi ciążyły na głowie, jednak metoda kanapkowa żadnych z tego typu odczuć u mnie nie wywołała. W ogóle nie czuję, żebym miała doczepione cokolwiek do głowy, włosy w dodatku nie plączą się, a taśmy nie odklejają. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak wszystko naturalnie wygląda. Co ciekawe jednak dzięki odpowiedniej pielęgnacji włosów przedłużanych zaczęłam zauważać, że poprawiła się także kondycja moich włosów, co jest dla mnie kolejnym niesamowicie miłym zaskoczeniem.