Niestandardowe wykorzystanie wypukłych naklejek

Prowadzimy sklep, który sprzedaje biżuterię ze złota, srebra, pereł oraz innych kamieni szlachetnych.

Niestandardowe wykorzystanie wypukłych naklejek

Od kilku lat prowadzę firmę zajmującą się wytwarzaniem różnego rodzaju wyrobów poligraficznych. Moja firma zajmuje się drukowaniem na masową skalę. Do tego typu druku zaliczyć można gazety oraz czasopisma. Jak również druki dla prywatnych osób. Druki zostają starannie przygotowane, moi klienci mają wpływ na to w jakiej wielkości, na jakich materiałach, a także czy zlecenie ma zostać wykonane przeze mnie w kolorze czy ma pozostać w czerni i bieli. Drukuję w mojej firmie chyba wszystko. Zaczynając od wizytówek, po kalendarze, ulotki, plakaty, fotoksiążki na cyfrowym druku książek kończąc.

Do czego wykorzystywane są wypukłe naklejki?

naklejki wypukłeChcąc utrzymać moją działalność na rynku musiałem poszerzyć istniejące już w mojej firmie usługi. Długo zastanawiałem się nad tym co zrobić, żeby do mojej firmy przyciągnąć nowych klientów, ale żeby ci starzy klienci nadal chcieli ze mną pozostać. Po długich rozmyślaniach przyszedł mi do głowy genialny plan. Rozszerzyłem istniejącą już ofertę mojej drukarni o naklejki wypukłe jest to rodzaj naklejek, który zostaje wykonany na folii samoprzylepnej, która dodatkowo pokrywana jest żywicą. Tego typu naklejki z racji tego, że są to naklejki wypukłe mogą zostać wykonane w dowolnie wybranym przez mojego klienta kształcie, a także kolorystyce, są znacznie bardziej efektywne i stylowe z racji tego, że są wypukłe. W mojej drukarni podczas produkcji nie utwardzam naklejek wypukłych UV przez co tak szybko nie robią się żółte, jak również nie zaczynają pękać podczas zmiany temperatur, a także nie zmieniają swojego kształtu, ani położonych na nich kolorów z upływem czasu. Kolejną zaletą zastosowania tego rodzaju zabiegu jest znacznie zwiększona odporność naklejek na działanie różnego rodzaju czynników chemicznych. Moja drukarnia jest jedną z pierwszych drukarni na świecie, która wprowadziła do swojego asortymentu tak nietypowy towar jak naklejki.

Naklejki są jednym z tych produktów, które można wykorzystać w każdej dziedzinie życia. Polecam je nie tylko jako zabawki dla dzieci, ale także jako logo promujące firmy bądź przedsiębiorstwa. Doskonale sprawdzają się jako gadżety promujące nie tylko ogromne branże lecz także jako znak rozpoznawczy małych przedsiębiorstw, które właśnie wchodzą na rynek. Polecam je również z tego względu na fakt, że naklejki są stosunkowo tanim sposobem reklamy niemniej jednak bardzo skutecznym. Polecam je jeszcze z kilku powodów, ponieważ łatwiej jest wręczyć komuś naklejkę z danymi bądź samym logo, niż ulotkę, na którą prawie nikt nie spojrzy, a i tak znajdzie się w koszu.