Popularne kasetony reklamowe

Prowadzimy sklep, który sprzedaje biżuterię ze złota, srebra, pereł oraz innych kamieni szlachetnych.

Popularne kasetony reklamowe

Planując zamówienie reklamy dla swojego podmiotu gospodarczego mamy szereg możliwości. Wszystko zależy od naszej inwencji i ile środków jesteśmy gotowi na nią przeznaczyć. Reklama aby była skuteczna powinna przyciągać wzrok i przede wszystkim powinna być widoczna. Jedną z najlepszych form uzyskania dobrej reklamy jest skorzystanie z jednej z form kasetonów reklamowych wykonywanych na indywidualne zamówienie.

Rodzaje kasetonów reklamowych  

kaseton dwustronnyDobra reklama powinna być widoczna i przyciągać potencjalnych klientów. Powinna dobrze już z daleka informować o istnieniu danego miejsca dlatego najlepszym rozwiązaniem, jeśli jest to możliwe ze względów technicznych najlepiej pokusić się o kaseton dwustronny zapewniający dobrą widoczność z obu stron. Zarówno kasetony jednostronne jak i dwustronne konstruuje się z profili aluminiowych o różnych szerokościach stanowiących ramę nośną kasetonu reklamowego. D wykonania lica wykorzystuje się plexi o dowolnym kolorze lub poliwęglan kanalikowy. Na licach umieszcza się napisy reklamowe wykonane w technice druku cyfrowego, sitodruku lub wykleja się folią. Kasetony reklamowe dwustronne umieszcza się prostopadle do elewacji budynku na specjalnych zawiesiach. Dobrze wykonany w tej technologii kaseton reklamowy dwustronny będzie służył długo gdyż w całości jest wykonany z odpornych na warunki atmosferyczne materiałów. Dla podkreślenia treści zamieszczonych na kasetonie można go od środka podświetlić energooszczędnymi i dobrze rozpraszającymi światło diodami ledowymi. Nie dają one nadmiernego światła punktowego i są najlepszym rodzajem podświetlenia nośników reklamowych. Istnieje możliwość zmówienia kasetonu dwustronnego wykonanego z tzw. dibondu. Jest to rodzaj płyty warstwowej wykonanej z dwóch warstw blachy aluminiowej i umieszczonego pomiędzy nimi rdzenia z polietylenu. Jest to lekka, sztywna, podatna na obróbkę, odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV płyta, z której powstają doskonałe kasetony reklamowe. Kasetony reklamowe z dibondu są obecnie najlepszą ich formą ze względu na bardzo dużą estetykę i odporność.

Kasetony reklamowe to jedne z najpopularniejszych nośników wykorzystywanych przez przedsiębiorców. Jeżeli nawet za kaseton z dibondu zapłacimy znacznie więcej to uzyskamy bardzo ekskluzywna formę reklamy, która będzie przyciągała wzrok i podkreśli prestiż firmy. Jednak każda forma reklamy jest dobra jeżeli przyciągnie klientów, a kasetony reklamowe są formą ekonomiczną, bardzo skuteczną i służącą przez długie lata.