Profesjonalny preparat do mezoterapii mikroigłowej

Prowadzimy sklep, który sprzedaje biżuterię ze złota, srebra, pereł oraz innych kamieni szlachetnych.

Profesjonalny preparat do mezoterapii mikroigłowej

Zabiegi mezoterapii dają bardzo dobre efekty wizualne i poprawiają jakość skóry. Usuwają wszelkie niedoskonałości wywołane czynnikami środowiskowymi oraz procesami starzenia skóry. Należą także do najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej w gabinetach kosmetycznych. Mezoterapia może być wykonana na skórę twarzy, szyi i dekoltu, a także na grzbiety dłoni, całe ciało oraz owłosioną skórę głowy.

Bogactwo składników w preparatach do mezoterapii

profesjonalne preparaty do mezoterapiiPolega na wprowadzeniu bezpośrednio w tkanki substancji aktywnych za pomocą iniekcji lub mikronakłuć. Iniekcje wykonywane są tradycyjnymi strzykawkami z bardzo cienką igłą, natomiast mikronakłucia za pomocą urządzeń takich jak dermapeny lub rollery. Zarówno jeden jak i drugi sposób podania preparatu daje bardzo dobre efekty terapeutyczne i profilaktyczne. Zabieg może być wykonany w każdym wieku bez względu na rodzaj skóry. Odpowiedni dobór preparatu umożliwia osiągnięcie bardzo spektakularnych efektów. Innowacyjne i profesjonalne preparaty do mezoterapii najczęściej w składzie posiadają kwas hialuronowy, kolagen, krzemionkę, kompleksy witaminowe i minerały. Odpowiednio dopasowane koktajle podawane śródskórnie dostarczają substancji odpowiedzialnych za prawidłowe procesy biologiczne w skórze. W zależności od partii ciała i potrzeb skóry podczas zabiegu dopasowany jest odpowiedni preparat. Dlatego też na rynku dostępnych jest wiele produktów przeznaczonych na konkretny obszar ciała wykorzystywanych w zabiegach mezoterapii. Mezoterapia wykonywana systematycznie pozwala usunąć zmiany wywołane mijającym czasem. Niweluje również wszelkie niedoskonałości skóry, wpływa na jej nawilżenie i napięcie, a także odpowiednie odżywianie. W ostatnim czasie bardzo popularna jest również mezoterapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i fibryny.a Daje spektakularne efekty i nie niesie ze sobą ryzyka wywołania podrażnienia i uczulenia skóry. Stosowana jest w przypadku skór młodych i dojrzałych, zwłaszcza odwodnionych i pozbawionych kolorytu. Pozwala na przywrócenie właściwych procesów biologicznych, a przede wszystkim regeneracji włókien kolagenowych i elastyny.

Kwas hialuronowy podawany w iniekcji uzupełnia niedobory substancji odpowiedzialnej za nawilżenie skóry i daje wsparcie dla fibroblastów oraz włóknin tworzących strukturę skóry. Zabiegi mezoterapii najlepiej wykonywać w seriach, korzystając z możliwości jakie daje dostępność ogromnej ilości preparatów i koktajli wykorzystywanych do tego zabiegu. Efekty uzyskiwane są bezpośrednio po iniekcji, a okres rekonwalescencji nie wymaga izolacji oraz specjalnych działań. Należy jedynie odpowiednio pielęgnować skórę i unikać substancji podrażniających.